Business Benchmark Second edition is the official Cambridge English preparation course for Cambridge English: Business Preliminary, Vantage and Higher (also known as BEC), and BULATS. The Personal Study Book is intended as reinforcement of the material studied in the Business Benchmark Student's Book. It contains extra vocabulary, grammar and writing skills activities, based on the Student's Book units and a full answer key to all its exercises. This pocket-sized book is compatible with either the BULATS or Business Preliminary version of the course. . .

Важное уведомление: онлайн акционная поставка the business pre intermediate student s book dvd rom проводится аж в 3 лавках, доставка предлагается в Москве, Челябинске, Чебоксарах и еще в Улан-Удэ. Больше всего продаж у этих сайтов bookvoed.ru, chitai-gorod.ru, labirint.ru, при средней стоимости 1249.56 российских рублей с НДС.

Прайс-лист the business pre intermediate student s book dvd rom