Предложения 1 - 15 из 60 всего

400 lehekülge põnevust! Ühes Kairo kohvikus mõrvatakse Egiptuse riikliku sisejulgeoleku ülem, kelle hukkajast teatakse ainult hüüdnime Palestiinlane. CIA otsib abi ainsalt mehelt, kes nende arvates suudab kuritöö lahti harutada – oma endiselt salaagendilt koodnimetusega Skorpion. Kurjategijate vaimse juhi jälitamine viib Skorpioni Lähis-Idast Euroopa pealinnade ohtlikku allilma. Vaba maailma saatus on kahe teineteist vääriva vastase kätes, mistõttu ei tohi eksida. Andrew Kaplan on teeninud leiba nii sõjakorrespondendi kui sõjaväelasena ning tunneb põhjalikult teemat, millest kirjutab. Kõik tegelased ja sündmused on autori kujutlusvõime vili.

Сегодня есть возможность приобрести skorpion quadline красный в одном из гипермаркетов популярных партнеров: techport.ru, litres.ru, printio.ru, respublica.ru. Мы предлагаем 4 интернет-магазинов, а усредненная цена продукта порядка 2466.87 рублей. Из-за весьма хороших рекомендаций о skorpion quadline красный допустимо смело охарактеризовать бренд HPI как отличную и качественную торговую марку.

Прайс-лист skorpion quadline красный

Наименование товара Где купить Цена

Есть вопросы по ценам?
Tel.: +7 (495) 917-14-20