Предложения 1 - 15 из 60 всего
Немножко полезных статистических цифр: недорогая акционная распродажа britta röstlund montmartre i jalamil возможна прямо сейчас в 5 лавках, а доставка предлагается в Санкт-Петербурге, Новгороде, Ростове-на-Дону, Рязани, Оренбурге и еще в Химках. Больше всего продаж у этих сайтов — litres.ru, yoox.com, mrdom.ru, santehnika-tut.ru, audiomania.ru, с ценами на уровне 12784.09 российских руб и и сервисным обслуживанием и с кое-какими прочими плюшками.

Mancebol on Pariisis väike toidupood, mille ees istudes jälgib ta kvartali kirevat tänavaelu. Tema ja ta perekonna korter asub sealsamas poe kohal. Teisel pool bulvarit on Mancebo õepoja Tariqi kingsepatöökoda. Nii kulgeb argipäev oma tavapärast rada, kuni ühel õhtul koputab Mancebo uksele proua Cat ja pakub Mancebole omapärast ülesannet: luurata tema mehe järele, keda naine kahtlustab truudusetuses. See muudab Mancebo elus kõik. Temast saab innukas, kuigi veidi ebakindel detektiiv, kes avastab, et elu kvartalis ei ole sugugi säärane, nagu ta oli arvanud. Samal ajal istub Mancebo poest mitte väga kaugel ühes kohvikus ajakirjanik ja kirjutab artiklit. Kohvikusse siseneb võõras mees ja küsib, ega naine viimati härra Bellivier’d oota. Ajakirjanik otsustab vastata jaatavalt ja sellest saab alguse ootamatuid kohtumisi, arusaamatuid ülesandeid ja huvitavaid avastusi täis seiklus. Ta peab mõne nädala jooksul saatma edasi saabuvaid meile. Iga tööpäeva lõpus saab ta aga kimbu lilli. Kuid miks? Ja kes on ikkagi härra Bellivier? Britta Röstlundi debüütromaan „Montmartre’i jalamil” on põnev lugu, täis salapära ja üllatavaid pöördeid.

Прайс-лист britta röstlund montmartre i jalamil

Наименование товара Где купить Цена

Есть вопросы по ценам?
Tel.: +7 (495) 917-14-20