Предложения 1 - 15 из 60 всего

Saalomoni saarte pärismaalased olid kahekümnenda sajandi alguses metsik rahvas, kes armastas väga inimliha ja kogus inimpäid. Ometi oli valgeid mehi, kes elasid neil saartel paarkümmend aastat ja tundsid neilt lahkudes koduigatsust. Kuidas see võimalik oli? Lõunamere jutud on jutukogu tol ajal Vaikse ookeani lõunaosas toimunust. Valgetele tsiviliseerijatele vastanduvad looduslastest saarteelanikud. Tegelaskujud on värvikad ja toimumiskohad maalilised. Kogumiku jutud: Vaalahammas, Mauki, Yah! Yah! Yah, Pagan, Kohutavad Saalomoni saared, Vältimatu valge mees, McCoy järglane.

При помощи нашего сайта доступно купить джек лондон havai jutud в одном из интернет-магазинов наших компаньонов: litres.ru, ozon.ru. Доступно 2 магазинов, а усредненная цена продукта порядка 813.41 рублей. Если верить рецензиям про джек лондон havai jutud возможно легко охарактеризовать изготовителя как отличную и бескомпромиссную компанию.

Прайс-лист джек лондон havai jutud

Наименование товара Где купить Цена

Есть вопросы по ценам?
Tel.: +7 (495) 917-14-20